BiznesFinansePoradyTurystyka

Rodzinna rozrywka dla wszystkich w Małopolsce

Jeżeli interesują Was atrakcje warte do zobaczenia w Polsce, to koniecznie zwróćcie swoją uwagę na Małopolskę. Tam znajduje się Rodzinny Park Rozrywki Energylandia, gdzie czeka na Was mnóstwo wspaniałej zabawy.

Strefa Familijna

Sam park został podzielony na kilka stref. W strefie familijnej można spotkać takie atrakcje, jak wiosna Wikingów, cyz też bardzo okazałe Planetarium dla miłośników kosmosu. Nie brakuje tutaj również karuzeli, jak chociażby frutti lop lub przejażdżek łódkami po wodzie. Może skusicie się na bitwę morską splash battle, gdzie można do przeciwnika strzelać armatkami wody? Jest to wspaniałą rozrywka dla dużych i dla małych osób.

Strefa Ekstremalna

To miejsce dla osób, które lubią wyzwania i naprawdę się nie boją. Warty uwagi jest Speed Water Coaster, który jest najszybszą kolejką połączoną z wodnymi przejazdami. Aby móc wziąć w tym udział musicie być przygotowani na prędkość dochodząca do 110km/h. Nie możecie pominąc też formuły, czyli Roller Coaster’a, którego szybkość rozwija się do 100km/h. Cała trasa ma 560m i ma bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

Water Park

Warto zajść również tam, gdzie możecie pozjeżdżać na najróżniejszych zjeżdżalniach prosto do wody. Po wszystkim ekstremalnych przeżyciach, w sezonie letnim będziecie mogli również odpocząć na wspaniałej, piaszczystej plaży znajdującej się w parku rozrywki.